O FIRMIE

KIM JESTEŚMY

SUBNEA Sp. z o. o. jest polską spółką z ograniczoną odpowiedzialnością świadczącą morskie usługi środowiskowe i geofizyczne, w tym pełne i kompleksowe badania oraz raporty z zakresu oceny oddziaływania na środowisko (OOŚ).

Misją SUBNEA jest przede wszystkim dbałość o środowisko morskie, jednak z powodzeniem realizuje także zlecenia dla branży lądowej.

pexels-tomas-anunziata-3876407

SUBNEA oferuje spersonalizowane usługi dostarczane wyłącznie przez starannie dobrany zespół ekspertów o dużym doświadczeniu i znaczących osiągnięciach. Poprzez niezależne analizy, ocenę oraz weryfikację materiału bazowego, umożliwiamy naszym Klientom wybór odpowiedniej strategii realizacji danego projektu. Poprzez sprawne zarządzanie zespołem oraz współpracę ze sprawdzonymi i godnymi zaufania podwykonawcami, Klienci spółki SUBNEA mogą być pewni, że ich projekt zostanie zrealizowany w sposób profesjonalny i zgodnie z założonym harmonogramem.

Zespół SUBNEA to wiodący specjaliści w dziedzinach oceanografii, biologii, archeologii morskiej oraz nurkowaniu zawodowym. Wszyscy eksperci posiadają wiele lat doświadczenia zarówno w pracy naukowo-badawczej jak i w przedsięwzięciach komercyjnych.

Zespół menadżerski SUBNEA, dzięki wieloletniemu doświadczeniu w realizowaniu projektów na Morzu Bałtyckim, jest doskonale zaznajomiony ze specyfiką pracy w tym rejonie.

Potencjał operacyjny i dostęp do kluczowych portów na polskim wybrzeżu, w połączeniu z dużymi zasobami ludzkimi oraz bogatym zapleczem sprzętowym, gwarantuje terminowość i powodzenie w osiągnięciu wyznaczonych celów.